Bu internet sitesinin içeriğinin telif hakları cokbilge.com’a ait olmakla birlikte tüm hakları saklıdır.

Kullanıcıların cokbilge.com üzerindeki bilgilere sorunsuz bir şekilde erişebilmesi için site üzerindeki çerezlere izin vermeleri gerekmektedir.

cokbilge.com üzerinde bulunan içeriklerin dağıtımı yasaktır. Site üzerindeki bilgilerin kopyası sadece kaynak vermek koşulu ile üçüncü şahıslarla paylaşılabilir. Site yöneticileri tarafından onay verilmedikçe içerikler hiçbir şekilde dağıtılamaz.


cokbilge.com üyeliği için öncelikli olarak üyelik bilgilerinizi girdikten sonra kullanıcı sözleşmesini kabul etmeniz gerekmektedir.

cokbilge.com tamamen ücretsiz bir site olmakla birlikte yine ücretsiz olarak kayıt olunabilir. Siteye kaydınızı yaptığınızda normal ziyaretçilerden farklı olarak düzenlenen çekilişlere katılabilir, siteye yazılar yazabilir vb. özelliklere sahip olabilirsiniz.

İki üye aynı kullanıcı adına sahip olamaz. Üyelerin kullanıcı adları küfür, argo veya hakaret içerikli olmamalıdır. Bu gibi durumlarda üyelikler silinecektir.

Üyeler kendi şifrelerini belirlerler. cokbilge.com şifre değişimlerinde oluşabilecek hatalardan sorumlu değildir. Unutulan şifreler için site yönetimi ile irtibata geçilmelidir.

Site üyelerinin özel bilgileri hiçbir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmaz.

Not: Sitemizde ücretli editörler çalışmaktadır herhangi bir siteden alınan yazının eklenmesi ve sitenin linkinin konulması editörün sorumluluğundadır. Siteden alınan yazıların linkleri yoksa cokbilge.com bundan sorumlu değildir yalnız site sahibi bizimle iletişime geçip bildirirse hemen o yazının linki eklenir.